Jednym z najważniejszych kryterium, dzięki któremu buduje się pierwsze wrażenie, jest zapach. Dlatego każda niezwykła kobieta powinna pachnieć czymś niezwykłym. Jeśli nie pasujesz do „normalnego” kanonu kobiety, a twój charakter nie należy do nudnych, powinnaś spróbować niezwykłych COTY perfumy z serii EXCLAMATION.

   Ich niezwykła świeżość i połączenie niecodziennych składników, sprawi, że twoja unikalna osobowość będzie wyczuwalna już z daleka. Jednym z najlepszych sposobów, by utrzymać na sobie zapach jest nakładanie go na skórę i włosy w niewielkich ilościach. Pozwól każdemu zapamiętać cię taką, jaką czujesz, że jesteś.

   Jak przedstawiają badania, to pierwsze wrażenie potrafi przeświadczyć o tym, jak widzą cię inni na długi czas. Jeśli więc prowadzisz kreatywną pracę lub nawiązujesz chętnie nowe kontakty, doskonałym pomysłem będzie nałożenie na siebie tych perfum. Ich optymistyczna i jednocześnie lekko ekstrawagancka nuta, pozwoli na tworzenie o tobie odpowiednich wspomnień.

    Jeśli kobieta ma najwięcej do powiedzenia w kwestii tego, jak postrzegają ją inni, to powinna unikać nudnego stroju, nieładnej fryzury czy mdłych zapachów. To one pozostają na ciele najdłużej, a woń powinna dodawać ci animuszu i pewności siebie. Takie perfumy najlepiej nakładać jest na nagie ciało zaraz po ciepłym prysznicu lub kąpieli. Jeśli każda kobieta ma utożsamiać się ze swoim zapachem, nie pozwól by twoje perfumy były nudnym kanonem każdej kobiety w twoim wieku. Dobierz zapach do siebie, nigdy odwrotnie.